افزایش قیمت 20 تا 30 میلیون تومانی واحدهای مسکن مهر

افزایش قیمت 20 تا 30 میلیون تومانی واحدهای مسکن مهر

در حالی که مسکن مهر پردیس در مسیر رونق قرار گرفته و سرعت تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی بالا رفته است، تا جایی که تا کنون 35 هزار واحد مسکونی در مسکن مهر افتتاح شده و مدیر عامل شرکت پردیس از تحویل 10 هزار واحد به مالکان خبر داده است واسطه‌های ملکی از تغییر قیمت واحدهای مسکن مهر در شهر جدید پردیس تحت تاثیر افزایش قیمت بنزین و افزایش خدمات و زیر ساخت طی روزهای اخیر خبر می‌دهند.

واسطه های ملکی اذعان دارند به دلیل شروع اجرای طرح اقدام ملی و بهبود نسبی خدمات عمومی قیمت‌ها ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان در پردیس بالا رفته است.و به گفته این واسطه ها افزایش قیمت مسکن در پردیس منجر به کاهش معاملات در این شهر می شود زیرا در شرایطی که خریداران می توانند با  ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان در تهران خانه بخرند منطقی نمی باشد با حدود همین ارقام در پردیس اقدام به خرید خانه کنند.

در روزهای اخیر قیمت پیشنهادی واحدهای تحویل آینده در فاز ۱۱ از حدود ۲۲۰ میلیون تومان به حدود ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است. برای واحدهای آماده نیز قیمت‌ها بنا بر ادعای دفاتر املاک نرخ‌ها از ۲۷۰ به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده که مشتری چندانی در این بخش ها به چشم نمی خورد.

البته این اولین بار نیست که دلالان در پردیس بر طبل گرانی می‌کوبند. اواخر سال گذشته در پردیس قیمت‌های پیشنهادی از سوی واسطه‌ها آن‌قدر نجومی شد که اعداد و ارقام میلیاردی نیز در واحدهای مسکن مهر به گوش می‌رسید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز