احداث بیمارستان پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲

احداث بیمارستان پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲
  • منتشر شده در : ۰۸ آبان , ۱۳۹۳
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 3790
  • 0

عملیات تولید قطعات اسکلت فلزی بیمارستان پروفسور مجید سمیعی به عنوان اولین بیمارستان تخصصی علوم اعصاب ایران(INI) توسط شرکت “پای بندسازه” آغاز شد.
به گزارش ConsBank، با پیشرفت مراحل تهیه نقشه های کارگاهی و تائید اولویت های موردنظر توسط طراح سازه این پروژه که با طراحی منحصربفردی در زمینی به مساحت ۳۰هزار مترمربع و با سه طبقه پیرامونی و ۱۰ طبقه در هسته مرکزی ساخته می شود، از اوایل فروردین ۱۳۹۰ آغاز شد.

ebe9ac202a3149b75a8ae8adb2e1d8a7_L
دو وجه آموزشی و درمانی در این مرکز که از فواصل دور نمای مغز انسان را دارد مدنظر است. نقشه‌های این مرکز آموزشی – درمانی نیز با الگوبرداری از انستیتو بین‌المللی اعصاب در کشور آلمان تهیه شده است و جمعی از مهندسان آرشیتکت داخلی با همکاری مسوولان شهر هانوفر آلمان نقشه‌های این مرکز را تهیه کرده اند.
بر اساس این گزارش، این پروژه در منطقه ۲۲ شهرداری تهران

شهرک شهید باقری که بعداز دهکده المپیک در بهترین منطقه آب وهوایی تهران یعنی در قرار داشته و با تناژی بیش از ۵۰۰۰ تن از اهم تولیدات شرکت “پای بند سازه” در سال ۱۳۹۰ خواهد بود.

نمایی از ساخت بیمارستان در بهمن ۱۳۹۰ در ابتدای شهرک شهید باقری بعداز شهرک دهکده المپیک منطقه ۲۲،منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوای تهران را دارا میباشد

samie2

پرفسور مجید سمیعی چهره ماندگارسال ۱۳۸۵ که روز ۲۲آبان ماه معرفی شد از استادان برجسته جهانی است که شرح حال ایشان در پی می آید :
پروفسور مجید سمیعی در مرداد ماه سال ۱۳۱۶در شهرستان رشت در خانواده ای فرهنگی چشم به جهان گشود وی پس از اتمام دوران متوسطه در کشور در سال ۱۳۳۵برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر کرد ودر آلمان غربی ساکن شد وتوانست در رشته بیولوژی وپزشکی در دانشگاه به تحصیل مشغول شود وادامه تحصیل وتخصصش را در رشته جراحی مغز و اعصاب تحت نظر پروفسور کورت شورمن تکمیل واعتلاء بخشد وسرانجام در سال ۱۳۴۹دراین رشته حائزشد
پوفسور سمیعی یک ماه از سال را با حضور در کشور ایران و بیمارستان میلاد به پذیرش بیماران مغز و اعصاب می پردازد و برای جراحی به پزشکان دیگر معرفی می‌ کند
.
رئیس بیمارستان میلاد گفت: به زودی پروفسور سمیعی، یکی از بزرگترین جراحان دنیا در بیمارستان میلاد برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی عمل جراحی رایگان انجام می دهد.
بیمارستان میلاد درصدد تهیه امکانات و وسایل مورد نیاز اعمال جراحی پیچیده‌ای که توسط پروفسور سمیعی صورت می‌گیرد است که به زودی با تهیه این تجهیزات خود پروفسور سمیعی نیز در کشور، می تواند جراحی های سنگین مغز و اعصاب را انجام دهد.(هزینه این نوع جراحی ها در خارج از کشور به ۴۰ هزار یورو می رسد).

درباره ی بیمارستان پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲

رهن و اجاره مسکن

پیش فروش اپارتمان

پیش فروش مسکونی,پیش فروش اداری,واحد اکازیون,اپارتمان به قیمت,پیش فروش منطقه ۲۲,پروژه آسمان,دریاچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *