آیا املاک شهرداری در بورس کالا عرضه می شود ؟

آیا املاک شهرداری در بورس کالا عرضه می شود ؟

آیا املاک شهرداری در بورس کالا عرضه می شود ؟معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران به تشریح ابعاد مختلف عرضه املاک شهرداری در بورس کالا پرداخت و گفت: ذی‌نفعان اصلی این طرح شهروندان خواهند بود. به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، ابوالفضل فلاح افزود: افزایش بهای تمام شده پروژه‌‌‌ها، تبلیغات بازار شفاف‌سازی و سالم‌‌‌سازی، تقویت بازار تقاضا، مولدسازی دارایی‌‌‌های شهرداری تهران و… از جمله مهم‌ترین اهداف این اقدام است.

به گزارش املاک صدف : وی با تاکید بر اینکه این رویکرد بسیار مورد توجه شهردار تهران قرار گرفته است، گفت: با پذیرش املاک در بورس‌‌‌کالا، این اطمینان حاصل می‌شود که فروش و واگذاری این املاک در آینده و انتقال قطعی آن با مشکلی مواجه نخواهد شد.  فلاح ادامه داد: همچنین در این زمینه شفافیتی که در مسیر پذیرش و عرضه در بورس‌‌‌کالا وجود دارد، سبب استقبال مردم از این عرضه‌‌‌ها خواهد شد. معاون شهردار تهران در رابطه با آمادگی بورس کالا برای عرضه املاک مازاد دولتی در قالب روش‌‌‌های مختلف، گفت: آمادگی در بورس کالا برای عرضه املاک وجود دارد و این بستر اکنون فراهم است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، با تاکید بر اینکه شهرداری می‌تواند از طریق مزایده یا از مسیر بورس‌‌‌کالا اقدام به واگذاری املاک خود برای تامین مالی کند، افزود: در آینده نزدیک اتفاق خوبی در زمینه فروش املاک شهرداری رقم خواهد خورد و قطعا ذی‌نفعان اجرای این طرح شهروندان خواهند بود.

محمد حسن‌‌‌زاده، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران نیز از روش نوین فروش املاک و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی برای فروش املاک شهرداری خبر داد و با توجه به گزارش‌های ارائه شده در خصوص فروش قانونی و شفاف املاک در بورس کالا، اقدامات سازمان املاک و مستغلات را در خصوص روش‌‌‌های نوین فروش تشریح کرد.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)